Коментари

Програма за театрални представления на Excelsior, 10 - 31 октомври 2012 г.

Програма за театрални представления на Excelsior, 10 - 31 октомври 2012 г.

Театрални шоу програми на Excelsior, 10 - 31 октомври 2012 г.
Спектакли в зала „Театър Екселсиор“, ул. Академия № 28

Четвъртък, 11 октомври от 09:30 часа

Омагьосаната земя

от Кармен Доминте
Премиера в страната
разпределение:
Тухла - Кристиан Николай; Камир - Йон Бечет; Теми - Робърт Радовенеану; Думи - Annemary Ziegler; Азия - Михаела Ковесеану; Афея - Космина Доброта
Режисьор: Михай Лунгану
Сценография и костюми: Луана Драгоеску
Хореография: Малина Андрей
Музикална илюстрация: Patricia Prundea
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Петък, 12 октомври от 10:00 часа

Красив и звярът

след Чарлз Перо
разпределение:
Баща - Стефан Велинюк; Бела - Annemary Ziegler; Звярът - Робърт Радовенеану; Трюфел - Силвана Йонеску; Джуджето - Илие грузинска Петрика
Адаптация: Мариус Нина
Режисьор: Йон Лучиян и Мариус Нина
Сценография: Стефан Парвулеску
Музика: Богдан Карагея
Детско шоу; продължителност на показване: 70 мин.

Неделя, 14 октомври от 11:00 часа

Кокосът без слушане

от Йон Лучиан
разпределение:
Cocoselul - Михаела Ковесеану; Мечка - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Мамут Лабута - Вероника Попеску; Корбул - Мариан Радулеску
Режисьори: Йон Лучиян и Виктор Радовичи
Сценография: Стефан Парвулеску
Музика: Василе Менцел
Детско шоу; продължителност на показване: 60 мин.

Понеделник, 15 октомври от 19.00 часа

Приказна фея

след Йоан Славичи
Официална премиера

разпределение:

Петър - Дан Клучински; Лука - Ciprian Cojenel; Матей - Овидиу Усват; Император - Стефан Велинюк; Мургул - Робърт Радовенеану; Велики петък - Paula Sorescu Lucian; Зана Зорилор - Ралука Ботес; Зейн - Космина Доброта, Вероника Попеску, Юлия Диана Самсон
Художествена насоченост и драматизация: Илинка Стихи
Сценография и костюми: Луана Драгоеску
Музика: Джордж Марк
Хореография: Андреа Дута
Дизайнер на светлина: Gheorghe Jipa; Звуков дизайнер: Mihnea Chelariu
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Вторник, 16 октомври от 10:00 часа

Магьосникът от Оз

Шанс с музика от Петре Бокор
Според едноименния роман на Лиман Франк Баум
Музика от Харолд Арлен

разпределение:
Дороти Гейл - Annemary Ziegler; Плашило - Лари Джорджеску; Човек от тиничея - Ciprian Cojenel; Льол -Михаела Ковесеану / Робърт Радовенеану; Almira Gulci / Hidrlzka - Paula Sorescu-Lucian; Глинда / Млинда - Силвана Йонеску / Михаела Ковесеану; Великият Оз / чичо Хенри - Павел Барсан; Кралица на мишките / Порцелановото момиче - Космина Доброта; Тото - Стефан Думитру; Матуса Ема - Даниела Йонита; Вратарят - Мариан Радулеску; Кралят на маймуните - Тюдор Парву; Altinezi, Paznici, мишки, Ciori, дървета и т.н. - Ралука Ботес, Магда Кондураче, Юлия-Диана Самсон, Вероника Попеску, Драгос Яноси
С изключително участие на кученцето Йоко!
Режисьор: Петре Бокор
Декор: Михай Мадеску
Костюми: Луана Драгоеску
Музикална режисура: Джордж Марку
Хореография: Мария Митраш-Бокор и Ерика Бокор
Музикално обучение: Мадалина Флореску
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Сряда, 17 октомври от 10:00 часа

Кокосът без слушане

от Йон Лучиан
разпределение:
Cocoselul - Михаела Ковесеану; Мечка - Ciprian Cojenel; Motanelul - Cosmina Dobrota, Vulpoiul - Stelian Milu; Мамут Лабута - Вероника Попеску; Корбул - Мариан Радулеску
Режисьори: Йон Лучиян и Виктор Радовичи
Сценография: Стефан Парвулеску
Музика: Василе Менцел
Детско шоу; продължителност на показване: 60 мин.

Четвъртък, 18 октомври от 11:30 часа

Големите приключения на Нилс

адаптация от Йон Лучиан след Селма Лагерлоф
разпределение:

Нилс - Annemary Ziegler; Мама, Мама Акка - Паула Сореску Лучан; Зана - Силвана Йонеску; Баща, Чиоройл, Вулпоиул - Киприан Коенел; Cioroiul, Spiridusul - Stelian Milu; Гансакул Мартин - Робърт Радовенеану; Дънфи - Космина Доброта; Сини пеперуди, Веверитоул, кобила Нилс - Тудор Парву
Режисьор: Михаела Бобок-Манеа
Сценография: Оана Ботес
Музика: Лучиан Бану
Хореография: Андреа Дута
Детско шоу; продължителност на показване: 70 мин.

Петък, 19 октомври от 10:00 часа

Красив и звярът

след Чарлз Перо
разпределение:
Баща - Стефан Велинюк; Бела - Annemary Ziegler; Звярът - Робърт Радовенеану; Трюфел - Силвана Йонеску; Джуджето - Илие грузинска Петрика
Адаптация: Мариус Нина
Режисьор: Йон Лучиян и Мариус Нина
Сценография: Стефан Парвулеску
Музика: Богдан Карагея
Детско шоу; продължителност на показване: 70 мин.

Неделя, 21 октомври от 11:00 часа

Големите приключения на Нилс

адаптация от Йон Лучиан след Селма Лагерлоф
разпределение:

Нилс - Annemary Ziegler; Мама, Мама Акка - Паула Сореску Лучан; Зана - Силвана Йонеску; Баща, Чиоройл, Вулпоиул - Киприан Коенел; Cioroiul, Spiridusul - Stelian Milu; Гансакул Мартин - Робърт Радовенеану; Дънфи - Космина Доброта; Сини пеперуди, Веверитоул, кобила Нилс - Тудор Парву
Режисьор: Михаела Бобок-Манеа
Сценография: Оана Ботес
Музика: Лучиан Бану
Хореография: Андреа Дута
Детско шоу; продължителност на показване: 70 мин.

Вторник, 23 октомври от 10:00 часа

Приказна фея

след Йоан Славичи
Официална премиера

разпределение:

Петър - Дан Клучински; Лука - Ciprian Cojenel; Матей - Овидиу Усват; Император - Стефан Велинюк; Мургул - Робърт Радовенеану; Велики петък - Paula Sorescu Lucian; Зана Зорилор - Ралука Ботес; Зейн - Космина Доброта, Вероника Попеску, Юлия Диана Самсон
Художествена насоченост и драматизация: Илинка Стихи
Сценография и костюми: Луана Драгоеску
Музика: Джордж Марк
Хореография: Андреа Дута
Дизайнер на светлина: Gheorghe Jipa; Звуков дизайнер: Mihnea Chelariu
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Сряда, 24 октомври от 10:00 часа

Големите приключения на Нилс

адаптация от Йон Лучиан след Селма Лагерлоф
разпределение:

Нилс - Annemary Ziegler; Мама, Мама Акка - Паула Сореску Лучан; Зана - Силвана Йонеску; Баща, Чиоройл, Вулпоиул - Киприан Коенел; Cioroiul, Spiridusul - Stelian Milu; Гансакул Мартин - Робърт Радовенеану; Дънфи - Космина Доброта; Сини пеперуди, Веверитоул, кобила Нилс - Тудор Парву
Режисьор: Михаела Бобок-Манеа
Сценография: Оана Ботес
Музика: Лучиан Бану
Хореография: Андреа Дута
Детско шоу; продължителност на показване: 70 мин.

Четвъртък, 25 октомври от 10:00 часа

Малката русалка

след H.C. Андерсен

разпределение:

Малката русалка - Annemary Ziegler; Принцът - Кристиан Николай; Вещица Барбара - Паула Сореску Лучан; Барон Шпиц - Василе Менцел; Костенурка - Силвана Йонеску / Вероника Попеску; Кралят, делфинът - Робърт Радовенеану; Тритон, Калаул - Стефан Велнюк
Драматизация: Александър Анди Кеслер
Режисьор: Олимпия Аргир
Сценография: Стефан Парвулеску
Музика: Хенри Малинеану
Хореография: Роксана Колчег
Детско шоу; продължителност на показване: 90 мин.

Петък, 26 октомври от 09:30 часа

Snoave с маски

от Йон Лучиан

разпределение
:
Лари Джорджеску, Ралука Ботес, Паула Сореску-Лучан, Василе Менцел, Силвана Йонеску, Михаела Ковесеану, Анемари Зиглер, Космина Доброта, Роберт Радовенеану, Киприан Койнел, Йон Беше, Павел Барсан, Магда Кондураче, Стефан Думитру, Драгос Мелоси Тудор Парву, Овидиу Усват
Художествен ръководител и сценография: Йон Лучиян
Помощник на режисьора: Паула Сореску-Лучан
Костюми и маски: Ана Понта
Хореография: Думитру Теодор Василеску

Неделя, 28 октомври от 11:00 часа

Мария-Са ... Магаре!

Комедия с ... "песни"
за деца от всички възрасти
от Йон Лучиан
разпределение:
Мечка - Ciprian Cojenel; Кокос - Annemary Ziegler; Мотанул - Михаела Ковесеану; Корбул - Овидиу Усват; Зайци - Силвана Йонеску; Magaria-Sa ... ASIN Intaiul - Робърт Радовенеану; Лисицата - Александру Майк Джорджиу; Вълк - Кристиан Николай; Привилегията - Космина Доброта; и Буфнита - Паула Сореску-Лучан
Художествен ръководител: Йон Лучиян
Помощник на режисьора: Паула Сореску-Лучан
Сценография: Луана Драгоеску
Оригинална музика: Богдан Карагея
Хореография: Йон Тугеару
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Вторник, 30 октомври от 10:00 часа

Мария-Са ... Магаре!

Комедия с ... "песни"
за деца от всички възрасти
от Йон Лучиан
разпределение:
Мечка - Ciprian Cojenel; Кокос - Annemary Ziegler; Мотанул - Михаела Ковесеану; Корбул - Овидиу Усват; Зайци - Силвана Йонеску; Magaria-Sa ... ASIN Intaiul - Робърт Радовенеану; Лисицата - Александру Майк Джорджиу; Вълк - Кристиан Николай; Привилегията - Космина Доброта; и Буфнита - Паула Сореску-Лучан
Художествен ръководител: Йон Лучиян
Помощник на режисьора: Паула Сореску-Лучан
Сценография: Луана Драгоеску
Оригинална музика: Богдан Карагея
Хореография: Йон Тугеару
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Сряда, 31 октомври от 10:00 часа

Приказна фея

след Йоан Славичи
Официална премиера

разпределение:

Петър - Дан Клучински; Лука - Ciprian Cojenel; Матей - Овидиу Усват; Император - Стефан Велинюк; Мургул - Робърт Радовенеану; Велики петък - Paula Sorescu Lucian; Зана Зорилор - Ралука Ботес; Зейн - Космина Доброта, Вероника Попеску, Юлия Диана Самсон
Художествена насоченост и драматизация: Илинка Стихи
Сценография и костюми: Луана Драгоеску
Музика: Джордж Марк
Хореография: Андреа Дута
Дизайнер на светлина: Gheorghe Jipa; Звуков дизайнер: Mihnea Chelariu
Детско шоу; продължителност на показване: 80 мин.

Билетна каса: вторник - петък (09:30 - 17:30), неделя (10:00 - 13:00)
Информация и резервации: 021.315.97.36
Цена на билета: RON 10,80

Етикети Театрални деца


Видео: София. "Арт театър" с богата програма и това лято  г. (Юни 2021).